Pytania i odpowiedzi

Jako producent mamy możliwość zaoferowania części produkowanych na zamówienie. Produkcja wiąże się niestety często z wysokimi kosztami przygotowania i w niektórych przypadkach może być nieopłacalna dla niewielkich ilości. Najlepiej skontaktować się z nami z informacją dotyczącą elementu (rysunek techniczny lub produkt wzorcowy, ilość sztuk, twardość, jeżeli ma być inna od elementu wzorcowego oraz inne wymagane parametry) w celu przygotowania wyceny.

Nasz asortyment dostępny jest w największych hurtowniach motoryzacyjnych. W przypadku problemu z dostępnością produktów, można poprosić hurtownię o sprowadzenie elementu, który jest potrzebny.

Wszystkie nasze produkty wytwarzane są w taki sposób, aby sprostały wymaganiom jakościowym jakim są poddawane produkty oryginalne. Część z produktów posiada ulepszenia mające na celu podnieść trwałośc elementów nawet kilkukrotnie w stosunku do produktów oryginalnych – elementy te oznaczone są nazwą TEDGUM PRO.

Chętnie podejmujemy współpracę z firmami, które zajmują się dystrybucją na rynkach, na których w dalszym ciągu pragniemy rozwinąć sieć dystrybucji. W chwili obecnej poszukujemy dystrybutorów hurtowych wyłącznie na rynkach zagranicznych. W Przypadku zainteresowania dystrybucją zapraszamy do wypełnienia formularza, który jest dostępny TUTAJ.