Nowości w Katalogu on-line

Nieustannie pracujemy nad tym aby korzystanie z naszego katalogu było łatwiejsze oraz dostarczało jak najwięcej informacji.
Aktualnie wprowadziliśmy kolejne usprawnienia, które mamy nadzieję, przypadną Wam do gustu:

– Przy wybranych produktach, oprócz dotychczasowych informacji, znaleźć można instrukcje montażowe. Instrukcje są przejrzyste oraz w pełni opisujące sposób instalacji elementu.

– Dodatkowe zdjęcia produktów. Po kliknieciu na miniaturki zdjęć pod zdjęciem głównym produktu wyświetlą się zdjęcia dodatkowe. Dzięki temu można będzie dokładniej przyjrzeć się produktowi i tym samym uniknąć ewentualnych problemów z doborem własciwej części.

Chcemy Wam także podziękować za cenne wskazówki dotyczące naszego katalogu oraz zachęcić do dalszego uczestniczenia w jego tworzeniu. Wszelkie uwagi oraz informacje można nadsyłać na nasz adres marketing@tedgum.pl

obraz nowości katalog online
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on print

Więcej w tej kategorii

Lancia Thesis

Lancia Thesis to samochód, obok którego nie sposób przejść obojętnie, albo się go podziwia, albo może lepiej: albo patrzy na niego z

Więcej »

Nowości produktowe sierpień 2021

Lancię Thesis to niebanalny samochód, do którego do tej pory produkowaliśmy elementy do zawieszenia wielowahaczowego. W sierpniu wprowadziliśmy także mocowania przednich amortyzatorów,

Więcej »

Nowości czerwiec 2021

W czerwcu dodaliśmy do naszej zestaw tulei metalowo-gumowych do Toyoty Avensis, a także zestawy poliuretanowe do BMW Serii 3 oraz Mitsubishi Pajero.

Więcej »

Pragniemy, aby korzystanie z naszego serwisu było komfortowe dla wszystkich użytkowników. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w przeglądarce użytkownika plików cookies oraz przetwarzanie anonimowych danych do celów statystycznych przez TEDGUM Tadeusz Wojciechowski, z siedzibą w Rudzie Śląskiej 41-708, ul. Zabrzańska 22 i jego Zaufanych Partnerów. W naszej Polityce Prywatności znajdują się wszelkie informacje dotyczące sposobu i zakresu przetwarzania danych. Użytkownik w każdej chwili może poprosić o udostępnienie oraz zmianę danych przechowywanych przez Administratora witryny.