Kariera

Obecnie poszukujemy pracowników na nastepujące stanowiska:

Magazynier – operator wózka widłowego

Zakres obowiązków: – obsługa wózka widłowego,– przyjmowanie dostaw,– załadunek i rozładunek towaru,– wydawanie towaru, – kontrola stanu magazynowego, – kontrola dokumentów transportowych. Wymagania:– wykształcenie min.

Więcej »

Tokarz / Frezer CNC

Opis stanowiska: – programowanie i obsługa tokarki/frezarki CNC – dobór narzędzi oraz kontrola procesu wykonania Wymagania:– umiejętność pracy na podstawie rysunku technicznego– mile widziana znajomość

Więcej »

Jeżeli jesteś osobą zainteresowaną pracą w naszej firmie i uważasz, ze Twoje umiejętności mogą być dla nas wartościowe, zapraszamy do przesłania swojego CV. Nieustannie poszukujemy osób które chciałyby realizować zarówno w dziale produkcji jak i innych działach naszej firmy.

W przypadku zainteresowania naszą ofertą prosimy o podesłanie CV na adres praca@tedgum.pl, wraz z dopisaniem klauzuli:

1) Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

W przypadku chęci pozostawienia kandydatury na poczet przyszłych rekrutacji prosimy także o dopisanie klauzuli:

2) Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami. Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest firma TEDGUM PSA z siedzibą w Rudzie Śląskiej, ul. Zabrzańska 22. Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego oraz przedstawienia oferty współpracy. W przypadku zaznaczenia zgody na przetwarzanie danych na potrzeby przyszłych rekrutacji dane kandydata będą przechowane przez administratora danych oraz mogą być wykorzystane w przypadku przeprowadzania kolejnych rekrutacji na podobne stanowisko. Kandydatowi przysługuje prawo do wglądu oraz wycofania zgody na przetwarzanie danych w każdym momencie.