Kariera

obraz kariera

Obecnie poszukujemy pracowników na następujące stanowiska:

Jeżeli jesteś osobą zainteresowaną pracą w naszej firmie i uważasz, że Twoje umiejętności mogą być dla nas wartościowe, zapraszamy do przesłania swojego CV. Nieustannie poszukujemy osób, które chciałyby realizować zarówno w dziale produkcji, jak i innych działach naszej firmy.

W przypadku zainteresowania naszą ofertą prosimy o podesłanie CV na adres praca@tedgum.pl, wraz z dopisaniem klauzuli:

1) Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

W przypadku chęci pozostawienia kandydatury na poczet przyszłych rekrutacji prosimy także o dopisanie klauzuli:

2) Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami. Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest firma TEDGUM PSA z siedzibą w Rudzie Śląskiej, ul. Zabrzańska 22. Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego oraz przedstawienia oferty współpracy. W przypadku zaznaczenia zgody na przetwarzanie danych na potrzeby przyszłych rekrutacji dane kandydata będą przechowane przez administratora danych oraz mogą być wykorzystane w przypadku przeprowadzania kolejnych rekrutacji na podobne stanowisko. Kandydatowi przysługuje prawo do wglądu oraz wycofania zgody na przetwarzanie danych w każdym momencie.