Odbojniki z poliuretanu

Odbojniki z poliuretanu pełnią taką samą rolę jak odbojniki wykonane z gumy. Mają one mianowicie pochłaniać energię. Dzięki temu nie przenosi się ona na elementy, które mogłyby zostać uszkodzone.

Odbojniki znajdują zastosowanie przy konstukcji zawieszenia samochodowego, a także przy rampach załadunkowych a także przy ochronie elementów różnych maszyn. Odbojniki wykonane z poliuretanu charakteryzują się wysoką odpornością na ściskanie oraz na warunki atmosferyczne. W ofercie posiadamy zarówno standardowe odbojniki jak też realizujemy nietypowe zamówienia.

Wpisy powiązane z produktem:

Pragniemy, aby korzystanie z naszego serwisu było komfortowe dla wszystkich użytkowników. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w przeglądarce użytkownika plików cookies oraz przetwarzanie anonimowych danych do celów statystycznych przez TEDGUM Tadeusz Wojciechowski, z siedzibą w Rudzie Śląskiej 41-708, ul. Zabrzańska 22 i jego Zaufanych Partnerów. W naszej Polityce Prywatności znajdują się wszelkie informacje dotyczące sposobu i zakresu przetwarzania danych. Użytkownik w każdej chwili może poprosić o udostępnienie oraz zmianę danych przechowywanych przez Administratora witryny.