Dlaczego warto wybrać TEDGUM

logo_tedgum-500x250

Dla klienta marka TEDGUM® oznacza przede wszystkim produkt dobrej jakości. Dla nas jako organizacji jest to droga począwszy od projektowania detalu i wyboru surowca poprzez jego obróbkę, kontrolę jakości, aż po dostarczenie wyrobu gotowego do magazynu odbiorcy.

W każdy etap produkcji wkładamy nie tylko nasze wieloletnie doświadczenie, ale także naszą pasję tworzenia.

Już na pierwszym etapie wdrożenia elementu do produkcji sprawdzamy jak element ten zachowuje się w pierwotnym układzie zawieszenia. Analizujemy, czy nie potrzebne są poprawki, aby produkt spełniał jak najlepiej swoją rolę w całym układzie. Ponadto każde uruchomienie produkcji nowego wyrobu odbywa się zawsze w asyście głównego technologa, co owocuje ścisłą współpracą kadry zarządzającej z pracownikami produkcji.

Korzystamy z usług tylko sprawdzonych dostawców. Współpracujemy z dostawcami gumy i poliuretanu, którzy są w stanie wykonać specjalnie pod nasze zamówienie materiał spełniający określone wymagania. Na etapie selekcji surowców wybieramy tylko te, które spełnią nasze normy. Ponadto przeprowadzamy statystyczną wejściową kontrolę jakości zakupionych surowców. Taką możliwość daje nam maszyna wytrzymałościowa firmy Lloyd oraz ścisła współpraca z laboratoriami zewnętrznymi. Detale metalowe wykonujemy z wysoką precyzją i łączymy elementy składowe w gotowy wyrób, który w kolejnym etapie przechodzi testy mające na celu zweryfikowanie i potwierdzanie, że każda nasza część zamienna spełnia wymagania jakościowe jakie stawiane są produktom OE.

Jesteśmy elastyczni i otwarci na sygnały z rynku, dzięki czemu dostarczamy rozwiązania, które spełniają oczekiwania klientów. Właśnie takie podejście zaowocowało naszą linią produktów TEDGUM® PRO, która poprawia konstrukcję elementów OE, dzięki czemu zamienniki służą dłużej niż produkty oryginalne. Dodatkowo, aby sprostać zmieniającym się potrzebom oraz rosnącym wymaganiom jakościowym, opracowaliśmy i wdrożyliśmy System Zarządzania Jakością, zgodny z wymaganiami normy ISO 9001:2015, który z powodzeniem funkcjonuje w naszej organizacji od 2016 roku.