Obsługa ściągacza tulei belki VAG na instrukcji wideo

Wymiana tulei belki silnika w samochodach grupy VAG nie należy do najłatwiejszych zadań, szczególnie bez specjalistycznego narzędzia, jakim jest ściągacz tulei belki. O możliwych problemach, które mogą wystąpić podczas takiej wymiany pisaliśmy już tutaj.

Jak w przypadku pozostałych naszych ściągaczy przygotowaliśmy instrukcję wideo prezentującą sposób obsługi naszego narzędzia dla samochodów grupy VAG.

Zastosowanie ściągacza tulei belki

Ściągacz znajduje zastosowanie w następujących samochodach:
AUDI: A3, Q3, TT
SEAT: Alhambra, Altea, Leon, Toledo
SKODA: Octavia, Superb, Yeti
VW: Caddy, Eos, Golf, Jetta, Passat, Passat CC, Scirocco, Sharan, Tiguan, Touran

Numer katalogowy produktu: TED31041

Szczegóły dotyczące ściągacza można znaleźć w kaszym katalogu pod adresem katalog.tedgum.pl

Zapraszamy do oglądania.

Zachęcamy także do zapoznania się z innymi naszymi filmami instruktażowymi, które są dostępne na naszym kanale w serwisie YouTube.

Jesteśmy także otwarci na sugestie dotyczące wdrażania nowych narzędzi, szczególnie w przypadkach, gdzie wymiana elementu zawieszenia bez specjalistycznego narzędzia stanowi duży problem. Zawsze bierzemy pod uwagę wszystkie sugestie i staramy się wdrożyć je do naszej produkcji. Zachęcamy do kontaktu poprzez e-mail, telefon, bądź formularz kontaktowy dostępny na naszej stronie w dziele KONTAKT.

Powyższa instrukcja ma charakter poglądowy i służy do uproszczonego zobrazowania sposobu przeprowadzenia naprawy. Firma TEDGUM nie odpowiada za ewentualne błędy oraz nieodpowiednią interpretację instrukcji. Naprawa powinna być wykonana przez wykwalifikowany personel, przy użyciu odpowiednich narzędzi oraz przy zachowaniu odpowiednich środków bezpieczeństwa.Wszelkie prawa zastrzeżone. Instrukcje przeznaczone są dla klientów i użytkowników produktów TEDGUM, wykorzystywania, kopiowanie i rozpowszechnianie instrukcji w innym celu bez pisemnej zgody firmy TEDGUM jest zakazane.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on print

Więcej w tej kategorii

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszej listy mailingowej !