Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego roku

blank

Drodzy przyjaciele i partnerzy biznesowi,

Pełen zawirowań rok dobiega wkrótce końca. Pandemia wpłynęła na życie firmowe i prywatne wszystkich nas. Dlatego szczególnie teraz dziękujemy wszystkim tym, którzy byli z nami w tych trudnych i niepewnych czasach. Mamy też nadzieję, że sytuacja wkrótce ulegnie stabilizacji i poprawie, czego wszystkim Wam życzymy.


Niech nadchodzące Święta, które będą z pewnością inne niż dotychczasowe, będą dla Was czasem radości w rodzinnej atmosferze. Oby przyszły rok był dla Was wszystkich pełen sukcesów zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym.

A przede wszystkim życzymy Wam dużo zdrowia!

Zespół TEDGUM

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on print

Więcej w tej kategorii

Nowości 2020-08

Nowości produktowe Sierpień 2020

Sierpniowe nowości zostały zdominowane przez elementy do aut azjatyckich i amerykańskich. Wśród nich można znaleźć komplet elementów poliuretanowych, które doskonale poprawią właściwości

Więcej »

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszej listy mailingowej !

Pragniemy, aby korzystanie z naszego serwisu było komfortowe dla wszystkich użytkowników. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w przeglądarce użytkownika plików cookies oraz przetwarzanie anonimowych danych do celów statystycznych przez TEDGUM Tadeusz Wojciechowski, z siedzibą w Rudzie Śląskiej 41-708, ul. Zabrzańska 22 i jego Zaufanych Partnerów. W naszej Polityce Prywatności znajdują się wszelkie informacje dotyczące sposobu i zakresu przetwarzania danych. Użytkownik w każdej chwili może poprosić o udostępnienie oraz zmianę danych przechowywanych przez Administratora witryny.