Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego roku

Drodzy przyjaciele i partnerzy biznesowi,

Pełen zawirowań rok dobiega wkrótce końca. Pandemia wpłynęła na życie firmowe i prywatne wszystkich nas. Dlatego szczególnie teraz dziękujemy wszystkim tym, którzy byli z nami w tych trudnych i niepewnych czasach. Mamy też nadzieję, że sytuacja wkrótce ulegnie stabilizacji i poprawie, czego wszystkim Wam życzymy.


Niech nadchodzące Święta, które będą z pewnością inne niż dotychczasowe, będą dla Was czasem radości w rodzinnej atmosferze. Oby przyszły rok był dla Was wszystkich pełen sukcesów zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym.

A przede wszystkim życzymy Wam dużo zdrowia!

Zespół TEDGUM

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on print

Więcej w tej kategorii

Nowości listopad 2021

W listopadzie wprowadziliśmy do ofert 23 nowe produkty, a wśród nich części do samochodów: Honda, Land Rover, Mercedes, BMW, Fiat Panda, Volvo,

Więcej »

Lancia Thesis

Lancia Thesis to samochód, obok którego nie sposób przejść obojętnie, albo się go podziwia, albo albo patrzy na niego z niecodziennym zainteresowaniem.

Więcej »

Nowości produktowe sierpień 2021

Lancię Thesis to niebanalny samochód, do którego do tej pory produkowaliśmy elementy do zawieszenia wielowahaczowego. W sierpniu wprowadziliśmy także mocowania przednich amortyzatorów,

Więcej »

Pragniemy, aby korzystanie z naszego serwisu było komfortowe dla wszystkich użytkowników. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w przeglądarce użytkownika plików cookies oraz przetwarzanie anonimowych danych do celów statystycznych przez TEDGUM Tadeusz Wojciechowski, z siedzibą w Rudzie Śląskiej 41-708, ul. Zabrzańska 22 i jego Zaufanych Partnerów. W naszej Polityce Prywatności znajdują się wszelkie informacje dotyczące sposobu i zakresu przetwarzania danych. Użytkownik w każdej chwili może poprosić o udostępnienie oraz zmianę danych przechowywanych przez Administratora witryny.