Nasze wkłady do sprężyn występują w 3 rozmiarach i pasują do większości samochodów osobowych, dostawczych oraz terenowych.

Dzięki zastosowaniu wkładów do sprężyn zawieszenie samochodu staje się twardsze i stabilniejsze. Zwiększa się prześwit. Zamontowanie wkładu zapobiega nadmiernemu obniżaniu zawieszenia podczas transportu ciężkiego ładunku. W zależności od zapotrzebowania można stosować od jednego do trzech wkładów na jedną sprężynę. Wkład montujemy bez demontażu sprężyny. Wystarczy podnieść samochód na lewarku i wsunąć wkład w zwoje sprężyny.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą instrukcją wkładów do sprężyn, która jest dostępna po kliknięciu przycisku poniżej.

Wpisy powiązane z produktem:

Pragniemy, aby korzystanie z naszego serwisu było komfortowe dla wszystkich użytkowników. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w przeglądarce użytkownika plików cookies oraz przetwarzanie anonimowych danych do celów statystycznych przez TEDGUM Tadeusz Wojciechowski, z siedzibą w Rudzie Śląskiej 41-708, ul. Zabrzańska 22 i jego Zaufanych Partnerów. W naszej Polityce Prywatności znajdują się wszelkie informacje dotyczące sposobu i zakresu przetwarzania danych. Użytkownik w każdej chwili może poprosić o udostępnienie oraz zmianę danych przechowywanych przez Administratora witryny.