obraz górene mocowania amortyzatora

Górne mocowania amortyzatorów

Górne mocowania amortyzatora pełnią niezwykle ważną funkcję w bezpiecznym prowadzeniu pojazdu. Karoserię i kolumnę zawieszenia łączy łożysko, które musi zapewniać właściwą sztywność boczną, a jednocześnie pełen zakres obrotu wokół własnej osi. Ze względu na pełnioną rolę, ważne jest zastosowanie odpowiednich materiałów – muszą być niezwykle wytrzymałe i odporne na zmienne warunki atmosferyczne. Kluczowe jest też staranne wykonanie tych elementów, a w szczególności łożyska.

Dzięki ponad 25-letniemu doświadczeniu w projektowaniu podzespołów zawieszenia, zdobyliśmy niezbędną wiedzę do stworzenia wytrzymałych mocowań amortyzatorów, które zapewniają długotrwała eksploatację.

Wpisy powiązane z produktem:

Pragniemy, aby korzystanie z naszego serwisu było komfortowe dla wszystkich użytkowników. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w przeglądarce użytkownika plików cookies oraz przetwarzanie anonimowych danych do celów statystycznych przez TEDGUM Tadeusz Wojciechowski, z siedzibą w Rudzie Śląskiej 41-708, ul. Zabrzańska 22 i jego Zaufanych Partnerów. W naszej Polityce Prywatności znajdują się wszelkie informacje dotyczące sposobu i zakresu przetwarzania danych. Użytkownik w każdej chwili może poprosić o udostępnienie oraz zmianę danych przechowywanych przez Administratora witryny.