Wkład poduszki silnika jest rozwiązaniem dużo tańszym niż kompletna poduszka, która niejednokrotnie jest niedostępna na rynku lub dostępna tylko jako oryginalny element. Jest to główny czynnik obniżający koszty naprawy. Oszczędność przy takim rozwiązaniu dochodzi nawet do 50%.

Często do zalet potwierdzonych testami można także zaliczyć wyższą odporność na zużycie poprzez stosowanie modyfikacji wkładu. Wymiana samego wkładu poduszki silnika ma bardzo pozytywny wpływ dla ochrony środowiska poprzez zmniejszenie ilości odpadów. W tym przypadku różnego rodzaju obudowy zostają ponownie wykorzystane, a tym samym znacząco obniżany jest koszt recyklingu.

W naszej ofercie znajdują się wkłady do niemal wszystkich marek samochodów osobowych i dostawczych.

Wpisy powiązane z produktem:

Pragniemy, aby korzystanie z naszego serwisu było komfortowe dla wszystkich użytkowników. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w przeglądarce użytkownika plików cookies oraz przetwarzanie anonimowych danych do celów statystycznych przez TEDGUM Tadeusz Wojciechowski, z siedzibą w Rudzie Śląskiej 41-708, ul. Zabrzańska 22 i jego Zaufanych Partnerów. W naszej Polityce Prywatności znajdują się wszelkie informacje dotyczące sposobu i zakresu przetwarzania danych. Użytkownik w każdej chwili może poprosić o udostępnienie oraz zmianę danych przechowywanych przez Administratora witryny.